Mi történik ballonjainkkal miután kifogynak?
2020.11.05
Mi történik ballonjainkkal miután kifogynak?
Egy biztos, hogy nem a szeméttelepen végzik, hanem teljes mértékben újrahasznosítjuk. Alapos tisztítás után újratöltjük ballonjainkat ásványvízzel. Ti csak annyit láthatók, hogy az üres ballonok helyett új teli ballonokat hoznak a szállítók. Mi történik a háttérben? Megtudhatjátok tőlünk!
Hová kerülnek az üres ballonok?
Az üres ballonokat a Káli-medencében fekvő Monostorapáti üzemünkbe szállítják. Ahol első lépésként ellenőrzik a ballonok épségét.A ballonok élettartama körülbelül 80 újratöltés. A sérült ballonokat kiválogatják és újrahasznosítják a műanyagot. Az ép ballonok megkezdik útjukat a magyar gyártmányú gépsoron, hogy újratöltsék őket. Első állomáson a gép leszedi a kupakokat róla, amik szintén újra hasznosításra kerülnek.
Ezt kővetően kivülről egy magas nyomású víztisztításon esik túl a ballon, majd következik a háromfázisú belső tisztítás. A makulátlan tisztaságú ballonokba ezután kerül érintetlenül a 200 méter mélyről feltörő Monti ásványvíz.
Mi garantálja az ásvványvíz minőségét?
A felszínre hozott ásványvíz zárt rendszerben közvetlenül a ballonokba töltjük a legszigorúbb higiéniai és minőségi előírásoknak megfelelően. A
víz minőségét az ÁNTSZ akkreditált vizsga laboratóriumában heti ütemterv szerint ellenőrizzük.
Végezetül rákerül az új kupak, ami megvédi az ásványvizet minden szennyeződéstől, így garantálja frisségét és minőségét hosszútávon. Ha a címke is sértetlen maradt akkor már indul is útjára otthonodba vagy irodádba, viszont ha sérült akkor a három címke egyikét megkapja végső mozzanatként.
Tegyünk együtt a környezetért és egészségünkért!
Válaszd te is a kiváló magyar minőséget és a fenntarthatóságot! Válaszd a Monti természetes ásványvizet! Kérj egyedi ajánlatot és rendelj ballonos ásványvizet munkahelyre vagy akár otthonodba!
TOVÁBBI HÍREK

Mennyibe kerül valójában a fluktuáció vállalatod számára?
2023.03.24Magyarországon 2022-ben a fluktuációs arány 32% volt, ami 6 %-kal meghaladja az előző évit. Ez azt jelenti, hogy 12 hónap leforgása alatt 100 alkalmazottból 32 cserélődik ki. Sok vállalkozás nincs tisztában azzal, hogy mekkora költséggel és teherrel jár a megfelelő alkalmazott megtalálása, betanítása és beillesztése a vállalati kultúrába. Ehhez hoztunk segítségét.

Vízlábnyomunk a hétköznapokban
2023.03.17Valószínűleg sokan nem gondolnak bele abba, hogy nemcsak akkor használunk vizet, amikor valamelyik csapot megengedjük. Ezért a víz világnapjának alkalmából összegyűjtöttük néhány hétköznapi dolog vízlábnyomát, azaz az előállításához szükséges vízmennyiséget. Ennek segítségével tisztább képet kapunk arról, hogy mennyire értékes is az éltető elem.

A produktív munkakörnyezet ismérvei
2023.03.10A vállalkozás legértékesebb erőforrása a munkavállaló. Ezért elengedhetetlen, hogy olyan munkakörnyezetet biztosítson számukra, ami hozzájárul elégedettségéhez, kreatívitáshoz és produktivitáshoz. Nézzük meg, hogyan is néz ki egy ilyen munkahely!

Kutya az irodában? 4 érv a kutyabarát munkahely mellett
2023.03.03Sokan nem tudják elképzelni, hogy hogyan lehet hatékonyabb egy munkahely egy kutyával, aki nem dolgozik és közben még az emberek figyelmét is el-el vonja. Viszont, ha jól átgondoljuk, akkor igenis lehetséges, hogy négylábú barátunk hozzájáruljon a vállalat sikeréhez. A kutatások pedig ráfácolnak azokra, akik továbbra is kételkednek benne.

5 érv amellett, hogy kerékpárral indulj munkába
2023.02.24A tavasz beköszöntével egyre több helyen kerül elő a bicikli. Hazánkban a kerékpározásra leginkább csak szabadidős tevékenységként tekintenek, miközben az egyik legjobb közlekedési eszköz a mindennapos munkába járásra.

Hogyan válhat elkötelezettél az új alkalmazott az első naptól fogva?
2023.02.17Egy vállalkozás számára megtérül, ha aktívan foglalkozik az alkalmazottaival, mivel növeli az elkötelezettséget, ami többek között a fluktuáció látványos csökkenését eredményezi. Ezt pedig az első napok tapasztalatai alapozzák meg. Érdemes felkészülni rá!